İstanbul İmmergas Servis Kombi Bakımı Hizmeti

0
94

İmmergas, kombi üretimi ve bakımı konusunda profesyonel hizmet sağlayan bir firma olarak bu bilinçle verdikleri hizmetin her aşaması için alanında uzman kişiler yetiştirmektedir. İmmergas Servis, İstanbul genelinde verdiği kombi bakımı ve tamiri hizmeti için her zaman ulaşılabilen müşteri hizmetleri birimi de bulundurmaktadır.

İmmergas Servis hizmetleri ürün alımından kurulumuna ve bakımına kadar her aşama düşünülerek verilmektedir. Bu hizmetler:

-İmmergas kombi alan her müşteri için bir kurulum ekibi eve gönderilmekte ve kombi montajı ile kurulum aşamaları tamamlanmaktadır. Ardından kombinin ilk çalıştırılması yapılarak düzgün bir şekilde çalışıp çalışmadığı kontrol edilmektedir.

-Kombi bakım zamanı geldiğinde müşteri hizmetleri birimi bu konuda kombi sahiplerine hatırlatma yapmaktadır.

-Kombi bakımı ve arızası ile ilgili müşterilerden gelen talepleri ilk önce telefonda müşteri hizmetleri karşılamaktadır. Bazı durumlarda arıza zannedilen şeyler, birkaç tuşla halledilebilen basit çalışma hataları olabilmektedir. Bu nedenle müşteri hizmetleri birimi yardımıyla halledilemeyen arızalar için İmmergas Servisleri arıza bulunan adrese yönlendirilmektedir.

İmmergas servis kombi bakımı ve temizliği konusunda son derece profesyonel bir hizmet sağlamaktadır. Bu konuda gerekli bilgilerle donatılmış alanında uzman bir ekip kombi bakımı ve petek temizliğini hem kısa sürede hem de peteklerden tuvalete bağlantı sağlayarak hiçbir yeri kirletmeden tamamlamaktadır. Ancak bakım ve temizlik için usta bir yetkili servis yerine rastgele bir tesisatçı çağırmak tam anlamıyla bir bakım ve temizlik yaptırmada yeterli olmayacaktır. WEB ADRESİ: http://www.bolgekombi.com

Yorum Yap