Koinex’te 23 Çeşit Kripto Para Sıfır Komisyonla İşlem Yapılıyor

0
85

Hindistan kripto para borsası Koinex’in kullanıcıları, komisyon ödemeden 23 çift kripto para birimi ticareti yapma şansına sahip oldular. Birkaç gün önce benzer bir işlemin başka bir Hintli sitenin yönetimi tarafından başlatıldığını hatırlatalım – Zebpay, ticaret çiftlerinden birine% 0 komisyon belirledi.

Koinex Borsası aynı anda 15 yeni çifti listeledi. Bu Hint piyasasında faaliyet gösteren kripto döviz borsaları için mükemmel bir göstergedir. Ayrıca, “satışlar için sıfır komisyon belirledik” dedi resmi site yönetimi.

Borsa kullanıcıları başka bir hoş sürpriz bekliyor – borsa  diğer ticaret çiftleri için komisyon indirdi. Şimdi komisyon ücreti, satın alınacak siparişin türüne bakılmaksızın (satın alınmak veya satılık) sadece% 0.15 olacaktır. Yeni ticaret çiftleri arasında, bitcoin için dokuz araç, ETH için altı ve XRP için sekiz araç gerçekleşti.

Koinex borsasının ulusal para birimine işlem çiftleri sunduğunu hatırlatalım. Şu anda Hintli rupi ile 19 kripto para birimi işlem görüyor. Sitenin günlük işlem hacmi 8,5 milyon $ ‘dır. Platformun yeni ticaret çiftlerinin piyasaya sürülmesinin, regülatörün dijital varlık piyasasında çalışan kişiler için banka hesaplarının hizmetini yasaklaması sonrasında ortaya çıkması ilginçtir.

Yorum Yap