Kredi Başvurusu Onaylandıktan Kaç Gün Sonra Kredi Kartı Gelir?

0
393

Kredi kartı kullanmak isteyen kişilere yönelik olarak farklı bir çok banka hizmet sunmaktadır. Bu hizmetlerden yararlanmak isteyen kişilerin bankadan kredi kartı müracaat formu doldurmaları kafi olacaktır. Banka kredi kartı başvuru formunu inceleyecek olup uygun bulması durumunda onaylama verecektir. Onaylanan kredi kartı genelde kargo yolu ile başvuruyu icra eden kişilere ulaştırılır.

Yine kredi kartı başvurusu yaparken anında hemen kredi kartı veren bankalar üzerinden başvuruda bulunulması hemen kartınızı teslim almanızı elde edecektir. Kredi kartını anında basan bankalar ise hiç beklenmeden 5 dakika içerisinde kredi kartınızı elden teslim almanızı elde edecektir. Sadece her banka bu hizmeti sunmamakta olup anında kredi kartı çıkartan bankalar da her şubesinden bu hizmeti vermiyor ve belirli şubelerden bu hizmeti sağlamaktadır.

Kredi Kartı Kaç Günde Elime Ulaşır?

Kredi kartı onayı alınmasının ardından derhal banka tarafınca anlaşmalı kurye şirketi aracılığı ile ulaştırılır. Kredi kartı müracaat formu dolduran kişilerin iki seçeneği bulunur. Bunlardan ilki adrese teslim kurye hizmetinden yararlanmaktır. İkincisi ise kredi kartı müracaat formu doldurdukları şube üzerinden kredi kartlarının elden kendilerinin teslim almasıdır.

Yorum Yap