Libelle Üsküdar Servisi

0
7

Piyasa da kalitesi ile kendini kanıtlamış markalardan biri olan Libelle, birçok alanda kullanılan eşyalarda tercih edilen önemli markalardan biridir. Bu alanda kalitesi ile bilinen Libelle Teknik Servis olarak her türlü Libelle marka eşyalarınızın bakım ve onarımı konusunda hizmet vermekteyiz. Arıza tespitinin ardından en doğru müdahale ile verdiğimiz hizmetlerimiz eşyalarınızın uzun yıllar daha sizinle kalmasını sağlamaktadır.

Bu konuda deneyimli personelimiz ve kaliteli malzemelerimiz sizlerin memnuniyeti için seçilmektedir. Verdiğimiz hizmetlerimiz 1 yıl yedek parça garantisi kapsamında sizlere sunulmaktadır. Garanti süresi olan hizmetlerimiz için her daim hizmet vermeye bütün kalitemizle devam etmekteyiz. Eşyalarınız için güvenebileceğiniz bir servis olarak kaliteli hizmetin bilincinde olarak çalışmaktayız.

Değerli müşterilerimize kesintisiz olarak hizmet veren çağrı merkezimiz 7/24 hizmetinizdedir. 444 88 48 nolu numaradan firmamıza ulaşarak bu alandaki ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. %100 müşteri memnuniyeti esasına dayalı olarak her müşterimize özel olarak hizmet vermekteyiz. Hizmet anlayışımız gereği kişiye özel hizmet vermek ve sizleri hizmetlerimizle özel hissettirmek önemli amaçlarımız arasında yer alır.

Üsküdar Libelle Servis hizmeti ile dilediğiniz her an kısa sürede bulunduğunuz yere teknik ekibimiz gelmektedir. 
Yıllardır edindiğimiz tecrübelerimizle Libelle servis olarak, her türlü bakım ve onarım hizmeti tarafımızca verilmektedir. Hizmetin başlangıcından sonuna kadar müşterilerimizi bilgilendirerek hizmet vermek çalışma prensiplerimiz arasındadır. Her aşamada güven duygunuz artacak nitelikte verdiğimiz hizmetlerimiz her daim sizlerin destekçisidir.

Yorum Yap