Link.TL Ne Kadar Kazandırıyor? Link.TL Ödeme Kanıtı

İndirme sitelerinin bir numaralı kazanç ayağı olan link kısaltma sitelerini hepiniz biliyorsunuzdur. Diğer yazımızda da en çok kazandıran link kısaltma sitesini sizlere anlatmıştık.

14
4772

İndirme sitelerinin bir numaralı kazanç ayağı olan link kısaltma sitelerini hepiniz biliyorsunuzdur. Diğer yazımızda da en çok kazandıran link kısaltma sitesini sizlere anlatmıştık.

Bu yazıda ise yine en çok kazandıran sitelerden birini kısaca anlatacağız. Link tl gerek ödemeleri gerek kolay kullanımlı paneli ile en çok tercih edilenler arasında yer alıyor. Link Tl Türkiye’deki yayıncılarına ortalama 7,60 USD=34 TL ödüyor (1000 tekil tıklama başına). Diğer bir güzel yanı ise mobil tıklamalarda bu oran daha da çıkıyor. Sitede yer alan referans sistemi sayesinde ise sizin referansınızla üye olanların kazandığının %10 kadarını da siz kazanıyorsunuz. Referans oranı önceden %40 civarındaydı fakat makul bir seviye olarak %10lara düşürdüler.

 

Link TL – Link Kısaltma Kazanç Oranları

ÜLKE EN YÜKSEK CPM 10.000 TIKLAMA İÇİN (BITCOIN)
Turkey $7.66 0.00716125 BTC
United States $8.60 0.00803813 BTC
Canada $6.34 0.00592630 BTC
United Kingdom $2.97 0.00277681 BTC
New Zealand $2.89 0.00270373 BTC
Australia $2.34 0.00219221 BTC
France $2.23 0.00208260 BTC
Germany $2.11 0.00197299 BTC
Switzerland $2.09 0.00195838 BTC

 

Bu oranlar ile Türkiye şartlarında en fazla kazandıran link kısaltma servisi Link.TL diyebiliriz.

Sisteme buradan üye olabilirsiniz;

Kayıt Ol

Siteye üye olurken para türünü TL olarak işaretleyiniz. Üye olunca karşınıza direk link kısaltma motoru çıkacak ve oradan dilediğiniz kadar link kısaltıp sitenize ekleyebilirsiniz. Daha sonra Hesap ayarlarından Ödeme bilgileri kısmına tıklayarak hesabınızı ekleyebilirsiniz. Ödemeler sadece papara, paypal ve bitcoin olarak yapılmaktadır. Paparayı bilmeyenler için şunu söyleyelim;papara, paypal gibi bir online ödeme sistemidir. Malum paypal ülkemizdeki faaliyetlerini durdurduğu için bu tarz link kısaltma siteleri ek ödeme yöntemlerine başvurmaktadır. Papara sistemine kolaylıkla üye olup ödemelerinizi alabilir ve papara üzerinden banka hesabınıza bu kazançlarınızı aktarabilirsiniz.

Link TL Ödeme Kanıtı:

Link Tl Ödeme Kanıtı

Aklınıza takılan, sormak istediğiniz her türlü soruyu bu konu altında yorum kısmından sorabilirsiniz. Diğer yazımızda En Çok Kazandıran Link Kısaltma Sitesi‘ni anlatmıştık. Okumak için tıklayınız.

14 Yorum

  1. Üyeliğim var fakat blogumda çok fazla link paylaşımı yapmadığım için pek bir işe yaramıyor. Ben de okurlara bırakıyorum bu işi. Sitemin en üstünde bize destek olun diye bir buton koydum. İnsanları zorlamanın da bir gereği yok =)

  2. link.tl firması gerçekten iyi firma tasarımı kazançları falan gerçekten iyi fakat ticketlara cevap alamadım hiç sonrasında sürekli ödeme seçenekleri değişti en sonunda papara geldi paparaya baktığımda sisteme pek güvenemedim açıkçası çünkü sayfalar arası geçişte srekli site hata veriyodu vs. bende bıraktım kullanmıyorum artık link tl veya papara

  3. Link tl kazandırıyor kazandırmasına da şimdi o kadar çok saçmaladı ki resmen vasat olmuş durumda. Ya bir reklamı geçip siteye gitmek bu kadar mı zor olur? O koskoca link kısaltma servisleri (bc.vc, adl.fly, vs) tek seferde geçip gidiyor. Bu adamlar reklamı geçene kadar milletin anasını ağlatıyor.

    Eğer, kişinin çok aradığı bir şey olmazsa link tl kullanan bir siteyi bir daha ziyaret etmez. Ha bir de arada linkleri açmadığı oluyor. Bu sistemi adult içerik paylaşanlardan başka kimsenin kullanacağını sanmıyorum. Link tl çok itici geliyor artık…

  4. Valla hocam bunu denemek lazım çok kazanmasa da iyi kazanç sağlanabilir ancak bu tür reklamlarda ziyaretçi kaçıyor ve gelmiyor mesela ben kendim şahsen çıkıyorum hemen neye bassan reklamı geç diyosun iki saat bir sürü sayfa açılıyor sıkıntı yani.

  5. Link.tl nin fazla para ödemesine kanmayın reklamı zor geçiliyor ben 12000 gösterim 1500 tıjlama alıyorum çoğu kişi reklamı geçe basamıyor bile boşa zaman kaybetmeyin bence 🙂

Yorum Yap