Maximum ile BP’de 40 TL maxipuan kazanın!

0
101

Maximum Kart’ınızla Maximum anlaşmalı BP istasyonlarından 16 Nisan – 31 Mayıs 2017 tarihleri arasında tek seferde ve değişik zamanlarda 80 TL ve üzeri 4. akaryakıt ya da otogaz alışverişinize, Maximum anlaşmalı BP istasyonlarında akaryakıt ya da otogaz alışverişlerinizde kullanmak üzere 30 TL MaxiPuan. Kampanyaya Maximum Mobil’den katılana ek olarak 10 TL, toplamda 40 TL MaxiPuan.

Diğer Bilgiler;

1. Kampanya kapsamında alışverişler İş Bankası Maximum POS cihazlarından yapılmalıdır. Diğer banka pos cihazlarından oluşturulan alışverişler kampanyaya dahil edilmeyecektir.
2. Kampanyaya katılmak amacıyla “BP” yazıp, boşluk bırakarak, harcama oluşturulan/yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4402’ye SMS göndermesi gerekmektedir. Kampanya sayfasında sağ üstte yer alan “Katıl” butonundan da dilenen bulgular girilerek katılım sağlanabilmektedir. Gönderilen her bir SMS amacıyla GSM operatörleri doğrulusunda bir SMS karşılığı ücret tahsil edilmektedir.
3. Kampanyaya Ziraat Maximum Kartlar da dahil olup Maximum Mobil’den katılıma verilebilecek ek 10 TL MaxiPuan Ziraat Maximum Kart sahiplerini kapsamamaktadır. Ziraat Maximum Kart sahiplerinin kampanyaya katılabilmeleri amacıyla banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından “BP” yazıp boşluk bırakarak harcama oluşturulan/yapılacak kartın son 6 hanesi ile birlikte 4757’ye SMS göndermeleri gerekmektedir.
4. İlave MaxiPuanlar kampanya bitiminden itibaren 7 işgünü ortamında kampanya kapsamında son sarfedilen karta yüklenecektir. MaxiPuanların son kullanma tarihi 21 Haziran 2017 olup kullanılmayan MaxiPuanlar 22 Haziran 2017 tarihinde geri alınacaktır.
5. Kampanya kart bazında değil, müşteri numarası bazındadır. Bir müşteri kampanyadan en çok bir defa yararlanabilecektir.
6.Kampanya kapsamında yüklenecek ek MaxiPuanlar yalnızca Maximum anlaşmalı BP istasyonlarındaki akaryakıt ya da otogaz harcamalarında kullanılabilecektir.
7.Aynı gün yapılacak alışverişlerden yalnızca bir tanesi kampanyaya dahildir.
8.Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kart, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı ve Şirket Kredi Kartı ile oluşturulan alışverişler kampanyaya dahil değildir. MaxiPuan kullanılarak oluşturulan alışverişler ve taksitli alışverişler kampanyaya dahil değildir.
9.Kampanyadan MercedesCard, Maximiles ve Bankamatik Kartı ile de yararlanılabilir.
10.Maximiles ile kazanılan MaxiPuanlar MaxiMil’e dönüştürülemez ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamaz.
11.Maximum Kart’a yüklenen MaxiPuanlar Maximum Kart ile, Maximiles’a yüklenen MaxiPuanlar Maximiles ile kullanılmalıdır.
12.Kampanya kapsamında Ziraat Maximum Kart ve İş Bankası Maximum Kart ile oluşturulan alışverişler birleştirilememektedir.

 

CEVAP VER