Maximum kart ile yemeksepeti’nde 30 TL siparişe 20 TL indirim!

0
265

Maximum kredi kartından harika bir kampanya haberimiz var. Yemek sepeti mobil programı üstünden vereceğiniz 30 TL ve üzeri ilk siparişinizde hemen 20 TL indirim kazanma fırsatı maximum kart sahiplerini bekliyor. Kampanya 31 Mart 2017 tarihine kadar geçerli olacaktır.

Kampanyaya maximum mobil programı üstünden katılabilirsiniz.

​Kampanya Detayları

1. Kampanya 21-31 Mart 2017 tarihleri arasında geçerlidir.
2. Kampanyaya Cep telefonunuza Maximum Mobil programını indirdikten sonra, alakalı kampanyadaki “Katıl” butonuna tıklayarak katılım sağlayabilirsiniz.
3. Kampanya katılımının sonrasında müşterilerimizin Bankamızda kayıtlı cep telefonlarına sms ile indirim kuponu kodu iletilecektir.
4. Kampanya kapsamında alınan indirim kupon kodu www.yemeksepeti.com‘dan ve Yemeksepeti mobil programları üstünden oluşturulan 30 TL ve üzeri çevrimiçi kredi kartı alışverişlerinizde geçerlidir.
5. Kampanya kapsamında müşterilerimizin , Yemeksepeti’nde İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları ya da İş Bankası Bankamatik kartlarıyla yapacakları çevrimiçi ödemelerinde hemen 20 TL indirim uygulanacaktır.
6. İndirim kuponu kodu yemeksepeti.com’da satın alma adımında “Kuponum Var” alanına girilerek, Yemeksepeti mobil programları üstünde ise Kupon/Fırsat alanına girilerek kullanılabilir.
7. Kampanya kart bazında değil müşteri bazındadır. Bir müşterimiz kampanyadan bir defa yararlanabilir ve azami 20 TL indirim kazanabilir.
8. Kampanya başlangıç tarihinden itibaren ilk 20.000 şahıs ile sınırlıdır.
9. İndirim kuponu kodu kampanya sona erdiğinde geçerliliğini yitirir.
10.İndirim kuponu kodu Joker indirimi ile beraber kullanılamaz; fakat Yemeksepeti’ndeki başka indirimlerle birleştirilebilir.
11.Vadematik kart, Şirket Kredi Kartı, Maximum Aidatsız Kart, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı kullanılarak oluşturulan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
12.İş Bankası ve Yemeksepeti firması kampanya koşullarında farklılık yapma hakkını gizli tutar.

Yorum Yap