Mediaget & Bubblesmedia ile Kurulum Başı Kazanç

3
830

Mediaget bir torrent programıdır. Bubblesmedia sitesi sayesinde reklam ortaklığı ile kazanç sağlayabilirsiniz. Bir indirme siteniz (örn; program indirme, oyun indirme vb.) var ise sitenize mediaget reklam butonlarını yerleştirerek kurulum başına yüksek kazanç elde edebilirsiniz.

En eski ve sağlam reklam firmalarından biri olan Bubblesmedia, Türkiye’deki kurulum başına 0.40 TL vermektedir. Günde 20 kişi kurulum yaptığını düşünelim 8 TL para kazanırsınız. Minimum ödeme limiti 25 TL‘dir. Hesabınıza 25 TL biriktiği zaman ödemenizi webmoney ile çekebilirsiniz.  Önceden paypal ile ödeme alınabiliyordu fakat bildiğiniz üzere Türkiyede artık paypal faaliyetlerini durdurdu. Dert etmeyin webmoney’den hesap açmak oldukça kolay. Bunun yanında banka hesabınıza da ödeme talep edebilirsiniz fakat şirket rus şirketi olduğu için parayı yurtdışından göndereceğinden dolayı kazancınızın en az 500 TL birikmiş olması lazım. 500 TL biriktirdiğiniz taktirde banka hesabınıza ödeme talep edebilirsiniz.

Siteye buradan kayıt olabilirsiniz ; KAYIT OL
Örnek kazanç grafiği;

 

 kazan grafiği
Ödeme Kanıtı ( daha çok var fakat bir tane koymayı yeterli buldum )

bubblesmedia ödeme kanıtı

Sizinde indirme siteniz var ve sitenizden yüksek kazanç sağlamak istiyorsanız mediaget butonlarını kullanabilirsiniz. Bol kazançlar..

3 Yorum

  1. Gayet açıklayıcı bir yazı olmuş. Benim tercihim Media Get ten yanadır. Ödemeler konusunda hiç sıkıntı çıkardığını okumadım.

Yorum Yap