n11.com’da 100 TL’ye Varan Chip Para Kampanyası!

“n11.com’da 100 TL’ye Varan Chip Para Fırsatı” kampanyası ile alışverişlerde kazançlı siz olun!

0
108

“n11.com’da 100 TL’ye Varan Chip Para Fırsatı!” kampanyası ile beraber Axess’e özel olarak n11.com sitesi üzerinden kampanya tarihleri içersinde tek seferde gerçekleştireceğiniz 500 – 999,99 TL arasındaki alış verişlerden 50 TL, 1000 TL ve üzeri alış verişlerden ise 100 TL değerinde Chip Para kazanma fırsatını elde edersiniz!

Kampanya Hangi Tarihe Kadar Geçerlidir?

“n11.com’da 100 TL’ye Varan Chip Para Fırsatı!” kampanyasına katılmak isteyen bireylerin 16 Şubat ve 28 Şubat 2017 tarihleri içersinde n11.com sitesi üzerinden tek seferde kampanya kapsamında belirtilmiş olan oran alış veriş yapması gerekmektedir.

Kampanyaya Katılım Nasıl Sağlanır?

Bu kampanyadan faydalanmak isteyen bireylerin N11 yazdıktan sonra 4566 numarasına kısa mesaj göndermeleri ya da Axess’in sitesinde yer alan kampanya sayfasında yer alan “Kampanyaya Katıl” butonuna tıklamaları gerekmektedir. Kısa mesaj gönderiminin sonrasında “Kampanyaya kaydoldunuz.” mesajı tarafınıza ulaşacaktır. Bu mesajın gelmesi ile alış veriş yapmaya başlayabilir ve bu kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Kısa mesaj ile oluşturulan kampanya katılımlarında bütün operatörler amacıyla katma değer vergisi ve özel etkileşim vergisi dahil olmak üzere 0,65 TL ücret belirlenmiştir.
Bu kampanya ile kazanmış bulunduğunuz Chip Para’lar kartınıza aynı gün içersinde yüklenir.

Kazandığım Chip Para’ları Ne Zamana Kadar Kullanabilirim?

Bu kampanya ile kazanmış bulunduğunuz Chip Para’ları 15 Mart 2017 tarihine kadar kullanmanız gerekmektedir. Bu güne dek kullanılmayan bütün Chip Para’lar 16 Mart 2017 tarihinden itibaren kartınızdan kalıcı ve geri döndürülemez bir şekilde geri alınır.

Kampanyaya Dahil Olmayan Kartlar 

Bu kampanyadan faydalanmak amacıyla Axess Business, Wings Business, Wings, Axess, Neo, Free ve Akbank sanal kartlarını kullanarak alış veriş yapabilirsiniz. Bu bir yana Bank’O Card Axess bu kampanyaya dahil edilmemiştir.

Diğer Bazı Detaylar

Bu kampanya kart bazında değil müşteri bazında yapılmış bir kampanya bulunduğu amacıyla her bir müşteri bu kampanyaya yalnızca bir kez katılım gösterebilecektir. Bununla beraber bu kampanyadan her bir müşterinin kazanabileceği en yüksek Chip Para tutarı 100 TL ile sınırlandırılmış bulunmaktadır.
İadesi ve iptali gerçekleşen harcamalar kampanyaya dahil edilmeyecektir.

Türk Telekom TL yükleme, Vodafone TL Yükleme, Simkart ve hat, altın ve gümüş, uçak bileti, toplu satış, toptan satış, fırsat ve özel satış kategorileri üzerinden oluşturulan alış verişler bu kampanyaya dahil edilmemiştir.

Kampanya kapsamında kampanya koşullarını karşılamış bulunduğunuz ilk alış veriş ile ödüllendirilirsiniz.

Yasal mevzuattan ötürü tespit edilen taksitlendirme ile alakalı olan detaylara ulaşmak amacıyla kampanya sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Akbank ve n11.com haber verme gereği duymadan bu kampanyayı tamamiyle durdurma ya da bu kampanya ile alakalı oluşturulmuş olan koşulların tamamını ya da bir kısmını değiştirme haklarını gizli tutmaktadır.

CEVAP VER