N11’de Cardfinans İle 50TL Parapuan Kazanın

0
103

N11’de  CardFinans bireysel kredi kartları ile veyahut Artı Paket’e dahil Fix Card’larıyla 16-30 Nisan 2017 tarihleri arasında tek seferde ilk 500 TL ve üzeri harcamalarınızda 25 TL, 1000 TL ve üzeri harcamalarınızda ise 50 TL değerinde ParaPuan kazanabilirsiniz.

Kampanya ile ilgili Detaylar;

  1. Banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından “UGURLU” yazıp, 2273‘e SMS göndererek kayıt olunması. Fix Card Artı Paket’e dahil olan müşterilerin de SMS göndermesi gerekir. Kampanyaya katılım amacıyla gönderilen her SMS, operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilir.
  2. Ticari kredi kartları, ticari banka kartları, sanal kartlar, banka kartları, Artı Paket’e dahil olmayan Fix Card’lar ile oluşturulan alışverişler, ParaPuan kullanılarak ve sanal kartla oluşturulan alışverişler ParaPuan kampanyasına dahil değildir.
  3. Ek kartlar ile oluşturulan işlemler asıl kart sahibince yapılmış sayılacak ve kazanılan ParaPuan asıl karta yüklenecektir.
  4. Kazanılan ParaPuan’lar 3 Mayıs’ta harcama oluşturulan karta yüklenecek; kullanılmayan ParaPuanlar 1 Haziran 2017 tarihinde geri alınacaktır.
  5. Altın&Gümüş, Vodafone TL Yükleme, Avea TL yükleme, Simkart ve Hat, Toptan Satış, Uçak Bileti, Toplu satış, Özel satış ve Fırsat kategorilerinden oluşturulan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
  6. İptal ve iade işlemleri öneme alınacaktır.

Yorum Yap