Neblio (NEBL) Nedir? NEBL Coin Nasıl Alınır?

Neblio (NEBL) Nedir? Neblio Coin kaç dolar? NEBL Nasıl Alınır? gibi soruların cevabını bu yazımızda bulabilirsiniz.

0
1375

Kriptoların babası olan Bitcoin‘in ve ardından Ethereum ve Litecoin‘in durağan seyrettiği bu günlerde alt coinlere olan ilginin arttığını ve alt coinlerde yükselişler görüyoruz. Bu yazımızda da Neblio‘dan kısaca bahsetmek istedim. “Neblio (NEBL) Nedir?” “NEBL nasıl alınır?” ve “NEBL ne  kadar yükseldi?” gibi soruların cevaplarını yazımızın devamında görebilirsiniz.

Neblio (NEBL) Nedir?

Neblio altcoin piyasalarında işlem gören bir kripto para birimidir, tokendir de diyebiliriz. Çoğu yerde aslında token olarak adlandırılıyor. Simgesi NEBL‘dir. Neblio  kurumsal uygulamalar ve hizmetler için üretilmiş ve güvenli, açık kaynak kodlu Blockchain kaynaklı ürünler ve hizmetler tasarlamaktadır.

Şuanda 1 adet NEBL fiyatı 28 dolar’dır.

Toplamda piyasaya sürülecek olan token adedi 13,442,364 NEBL‘dir.

Şuanda Marketcap değeri $342.807.117 USD

NEBL/USD Grafiği 07.01.2018

Neblio Coin Eylül 2017 tarihinde borsada işlem görmeye başladı. İlk borsaya girdiğinde 1 adet NEBL 0,60 USD civarındaydı. Eylül ayında 0,60 dolardan iki gün öncesine kadar 10 dolara kadar yükselmiş ve bugün ani bir yükseliş daha yaparak 28 Dolara kadar gelmiştir. Yani toplamda fiyatı 45 katına çıkmıştır.

Alt coinlere olan ilginin artmasının sebeplerinden en önemlisi de Bitcoin’in artık çok yükseldiği için daha ufak oranlarda kazandırmasıdır. Bu sebeple alt coinlere olan ilgi artmış ve düşük fiyattan alınan alt coinler bi kaç ay içinde onlarca kat yükselmiştir. Tabi bu durum her token için geçerli değildir. Elbetteki düşenleri de vardır.

Neblio (NEBL) Nasıl Alınır?

Malum Türkiye’de bir altcoin borsası olmadığından birçok kripto para gibi bunuda bir yabancı borsadan almak gerekiyor. Neblio’nun işlem gördüğü borsaları aşağıdaki görselde görebilirsiniz.

5 adet farklı borsada işlem görüyor. Fakat bunların arasında en çok işlem hacmine sahip olanı Binance borsasıdır. Bir çok alt coinde olduğu gibi Binance, Neblio alım satımında da 1.sırada yer alıyor.

Benimde size tavsiyem Binance sitesini kullanmanız yönünde olacaktır. Birçok yönden diğer borsalara göre daha avantajlıdır. “Binanceye Nasıl Üye Olunur?” adlı yazımızda detaylı şekilde anlattım. Tıklayarak üye nasıl olunur ve alım satım nasıl yapılır gibi soruların cevabını bulabilirsiniz.

Yorum Yap