Ontology (ONT) Nedir? ONT Coin Nasıl Alınır?

0
1017

Ontology, sıradan bir tokenden çok daha fazlasıdır. Ontology yeni bir yüksek performanslı halka açık blockchain projesi ve dağıtılmış bir güven işbirliği platformudur. Ethereum ve Bitcoin gibi kendi blockchain projesi olan bir network’tür.

Ontology kendi sitesinde belirttiği, dağıtılmış dijital kimlik çerçevesi, dağıtılmış veri değişimi protokolü ve benzerleri gibi farklı dağıtılmış senaryolar için aşağıda yer alan altyapı üzerinde sürekli olarak ortak modüller sunacaktır. Belirli senaryo gereksinimlerine dayanarak, Ontology yeni ortak modüller geliştirmeye devam edecektir.

Ontology Modülü ve Protokolleri

ONT Kimliği

Kişiler, varlıklar, nesneler ve işler için kimlik doğrulaması ve kimlik doğrulamasını destekleyen eksiksiz bir dağıtılmış kimlik çerçevesi.

ONT Verileri

ONT DATA çerçevesi veri işbirliği ve farklı şeylerin alışverişini, veri kaynak yönetimini, akıllı sözleşme işlemlerini vb. Destekler.

ONT Puanları

ONT SCORES, çeşitli işletmelere destek sağlamakta, dağıtılmış güvenilir verilere göre farklı kredi değerlendirme mantığı geliştirmektedir.

Ontoloji Ortak Uygulamalar

ONTO

ONTO, merkezi olmayan bir müşteri ürünüdür ve kullanıcıların dijital kimlikleri, dijital varlıkları vb. kendi egemenlik verir.

ONT TSE

ONT Trust arama motoru bireyler, varlıklar, nesneler, işler için portal, kimlik doğrulama ve bağlantı hizmetleri sağlar.

ONT DDXF

Dağıtılmış veri değişim çerçevesi, veri ticareti pazarlarının güvenli veri ve finansal güvenlik ile özelleştirilmesini sağlar.

Ontology (ONT) Ne Zaman Borsaya Girdi, ONT Fiyatı Ne Kadar?

ONT 8 Mart 2018 tarihinde Kripto para borsalarına girmiştir. İlk borsaya girdiği zaman ONT-BTC fiyatı 0,00026785 olarak işlem görüyordu. Dolar bazında bakıldığında ise 2,62 USD civarındaydı. Henüz 20 gündür piyasada olan ONT en düşük 0,00012631  Btc Seviyesini gördü.

ONT-BTC Grafiği

 

ONT Hangi Borsalarda İşlem Görüyor?

ONT, dünyanın en büyük borsası olan Binance başta olmak üzere, Huobi, OKEx, Gate.io ve Bitbns borsalarında işlem görüyor. Dünyaca tanınan ve güven oluşturmuş olan Binance borsasına üye olarak ONT alıp satabilirsiniz. Sitemizde Binance borsasına üye nasıl olunur ve alım satım nasıl yapılır detaylı olarak anlatımı mevcut.

ONT henüz yeni çıkan ve altyapısı güçlü olan bir sistem, daha yeni çıkmasına rağmen 5 borsada işlem görüyor. Bu gayet olumlu görülebilir. Yakın zamanda diğer borsalara da eklenirse bu ONT’yi daha cazip ve avantajlı kılacaktır. Kripto para piyasasındaki bu düşüş sonlanıp yükseliş trendi başlarsa ONT Coin‘de ani yükselişler görülebilir.

Burada yazanlar yatırım tavsiyesi değildir. Yazarın kişisel görüşleridir. Bu yüzden yatırım kararlarınızı alırken kendiniz araştırıp düşünerek hareket etmenizi tavsiye ediyoruz.

Yorum Yap