Özel Alarko Servis

0
154

Evlerinizde bulunmakta olan cihazlarda meydana gelen problemleri uygun fiyatlı ve profesyonel bir şekilde çözmek istiyorsanız hemen Alarko Servis ekibi ile çalışmanızı tavsiye ediyoruz. Çağrı merkezimiz 7 gün aktif bir şekilde hizmet vermeye devam ettiği için pazar günleri de dahil olmak üzere bizi istediğiniz zaman arayabilir ve sunmakta olduğumuz profesyonel hizmetlerinden faydalanmaya başlayabilirsiniz. Firma olarak kurulduğumuz ilk zamandan itibaren bugüne kadar tek amacımız siz müşterilerimize kaliteli bir şekilde hizmet verebilmek ve sizleri memnun edebilmek oldu.

Bugüne kadar sunmuş olduğumuz kaliteli hizmetler sayesinde bu amaçlarımızı büyük bir bölümünü yerine getirdiğimizi düşünüyoruz. Eğer size sunmuş olduğumuz profesyonel hizmetlerinden faydalanmak istiyorsanız tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek olacaktır.

Alarko Servis ekibi olarak arkadaşlarımıza o kadar çok güveniyoruz ki işçilik ve parça değişimi konusunda bir yıl boyunca garanti veriyoruz. Yetkili servislerden farksız olarak sunmuş olduğumuz bu garanti kapsamı içerisinde herhangi bir şekilde problem ile karşılayacak olursanız yeniden ücret ödemek zorunda kalmayacak ve bizimle tekrar iletişime geçerek tüm işlemleri ücretsiz bir şekilde yapma fırsatına sahip olacaksınız.

Eğer siz de bugüne kadar hizmet verdiğimiz mutlu müşterilerimizin arasında yer almak istiyorsanız hemen internet sitemizde yer almakta olan içerikleri inceleyebilir, bizimle iletişime geçerek bakım ve onarım işlemlerini yapmaya hızlı bir şekilde başlayabilirsiniz. Uygun fiyatlı fakat yüksek kalite hizmetlerimiz sayesinde sizleri de memnun bırakacağımızdan eminiz.

Web: http://www.alarkoservis.co

Yorum Yap