Özel LG Teknik Servis Noktası

0
54

Teknolojiye yön veren firmalardan biri olan Güney Kore menşeili firma LG, bilgisayarlarından sonra televizyonlarıyla da kullanıcı memnuniyet indekslerinde en üst sıralarda yer almaktadır. Firmanın yaptığı televizyonların en büyük özelliği günümüzü şartlarının getirdiği yeniliklere ve ilerleyen teknolojiye uygun ve uzun ömürlü bir cihaz oluşudur. Her ne kadar ülkemizde ve dünyada yaygın bir marka olsa da ülkemizde çok fazla teknolojisine ayak uydurabilen teknik servis ekibi bulunamamaktadır.

Özel LG Teknik Servis Hizmetleri

İstanbul’da uzun süredir LG servisi olarak çalışan ve ayrıca uzman, deneyimli kadrosuyla hizmet veren İstanbul LG servis firması sizlere hizmet vermeye devam etmektedir. Bu firmaya ulaşmak için ise yapmanız gereken tek şey İstanbul’un neresinde olursanız olun 444 78 56 numaralı çağrı merkezini arayarak çağrı merkezi yetkilisine ön bir arıza kaydı oluşturmanız yeterlidir.

Arıza kaydı oluşturduktan sonra çağrı merkezi yetkilisine evinizin açık adresini paylaştığınız zaman sizin konumunuza en yakın uzman ve deneyimli teknik servis ekibi sizi en kısa sürede ulaşacaklardır. Bunun dışında isterseniz de yine çağrı merkezi yetkilisiyle konuşup özel servis merkezinin açık adresini alarak televizyonunuzu sizlerde teknik servis merkezine getirebilirsiniz.

LG marka televizyonunuzun teknik servisteki işlemleri bittikten sonra siz getirdiyseniz sizler tekrar aranarak teknik servis merkezinden alabilirsiniz ya da teknik servis ekibi sizin evinizden aldıkları yere yine aynı şekilde montajını da yaparak sizlere geri teslim etmektedirler.

Yorum Yap