Paraf İle Çiçeksepeti.com’da Yüzde 40 İndirim ve Yüzde 10 Paraf Para!

1
531

Paraf Kart Sevgililer günü için güzel bir kampanya daha yaptı değerli okurlar. Çiçek sepeti sitesinden yapacağınız tüm etiketli ürünlerde yüzde 15 ve seçili ürünlerin bulunduğu sayfadan yapacağınız alışverişlerde yüzde 40 indirim fırsatı sunuyor. Sadece bununla sınırlı değil! Paraf Pos’undan yapılan ödemelerde tek seferde 50 TL ve üstü ödeme yaparsanız 10 TL Paraf Para kazanma şansı da cabası 🙂

Kampanya Ne Zamana Kadar Geçerlidir?

“Paraf ile www.ciceksepeti.com’da Yüzde 40’a Varan İndirim ve Yüzde 10 Paraf Para!” kampanyasından faydalanmak isteyenler 1 Şubat 2017 ve 28 Şubat 2017 arasında alışverişini yapmaları gerekiyor.

Kampanyaya Nasıl Katılım Sağlanır?

Bu kampanya çerçevesinde uygulanacak olan indirimden faydalanmak isteyenlerin www.ciceksepeti.com sipariş bölümünde bulunan “İndirim Kodu” kısmına size özel olarak gönderilecek olan indirim kodunu girmeniz gerekmektedir.

Bununla beraber Yüzde 10 Paraf Para şansından faydalanmak isteyenlerin www.ciceksepeti.com sitesi üzerinden yapacakları alışverişlerde Paraf POS’larını kullanması gerekmektedir.

Kampanyadan bir kişi sadece bir kez faydalanabilir. Ve toplamda en fazla 50 TL’ye kadar Paraf Para kazanabilir.

Kazanılan Paraf Paraların Ne Zamana Kadar Kullanılması Gerekiyor?

Bu kampanya ile birlikte kazanmış olduğunuz Paraf Paraları 13 Mart 2017 tarihine kadar kullanabilirsiniz. Bu tarihe dek kullanılmayan Paraf Paralar kalıcı ve geri döndürülemez bir şekilde 14 Mart 2017 tarihinde kartınızdan silinecektir.

Not: 14 Şubat 2017 tarihinde yapılacak olan siparişlerde sadece Sevgililer Günü kategorisinde bulunan ürünlerde indirim kullanılabilir.

Kampanyaya sadece Paraf Pos’lar kullanılarak yapılan işlemler dahil edilmiştir.

Bu kampanya ile birlikte başka bir kampanya birleştirilerek kullanılamaz.

Türkiye Halk Bankası bu kampanya ile birlikte sunulmuş olan koşulların bir kısmında ya da tamamında değişiklik yapma ve bu kampanyayı tamamen durdurma haklarını saklı tutar.

 

1 yorum

Yorum Yap