Paraf İle Zen Pırlanta’da 200 TL Paraf Para!

0
232

“Zen Pırlanta’da 200 TL Paraf Para!” kampanyası ile beraber kampanya tarihleri içersinde Paraf üyesi iş yerlerinden biri olan Zen Pırlanta mağazalarından tek seferde taksitli ya da tek çekimli 1.000 TL ve üzeri gerçekleştireceğiniz alışverişlerde toplamda 200 TL değerinde Paraf Para kazanma fırsatını elde edersiniz!

Kampanya Ne Zamana Kadar Geçerlidir?

“Zen Pırlanta’da 200 TL Paraf Para!” kampanyasından faydalanmak isteyen bireylerin 1 Mart ve 31 Mart 2017 tarihleri arasında kampanyaya katılım göstermesi amacıyla Paraf üyesi iş yeri olan Zen Pırlanta mağazalarına giderek 1.000 TL ve üzeri alış veriş yapması gerekmektedir.

Kampanyaya Nasıl Katılım Sağlanıyor

Bu kampanyadan faydalanmak isteyen bireylerin kullanabilecekleri iki değişik yol bulunmaktadır. Bunlardan ilki Paraf üyesi iş yerlerinden biri olan Zen Pırlanta mağazalarına gitmektir. İkinci teknik ise Zen Pırlanta resmi internet sitesi üzerinden alış veriş yapmaktır. Bu iki yol haricinde ekstra bir şey yapmadan kampanyaya katılım gösterebilirsiniz.

Kazandığım Paraf Para’ları Ne Saate Kadar Kullanabilirim?

Bu kampanya kapsamında kazanmış olduğunuz Paraf Para’ları 30 Nisan 2017 tarihine kadar kullanmanız gerekmektedir. Bu tarihe dek kullanılmayan Paraf Para’lar kartınızdan kalıcı ve geri döndürülemez bir şekilde 1 Mayıs 2017 tarihinde silinecektir.

Kazandığım Paraf Para’ları Nerede Kadar Kullanabilirim?

Bu kampanya kapsamında kazanmış olduğunuz Paraf Para’ları alışverişi nereden yaptığınıza bağlı olarak parametre bir şekilde kullanabilirsiniz. 1.000 TL ve üzeri alışverişlerini Paraf delegesi iş yerlerinden biri olan Zen Pırlanta mağazalarında yapmanız durumunda kazanmış olduğunuz Paraf Para’ları yalnızca Paraf delegesi iş yerlerinden biri olan Zen Pırlanta mağazalarında Paraf Para vakit bitiminde dek bir ileri alışverişinizde kullanabilirsiniz. Bununla beraber Zen Pırlanta resmi internet sitesi üzerinden gerçekleştireceğiniz alışverişlerden kazanacağınız Paraf Para’ları da yalnızca Zen Pırlanta resmi internet sitesi üzerinden Paraf Para vakit bitimine dek bir ileri alışverişinizde kullanabilirsiniz.

Bununla beraber kampanyadan kazanmış olduğunuz Paraf Para’ları kampanyalı ürünlerde ve alyans alımlarında kullanamazsınız.

Yorum Yap