Paraf Kart Sevgililer Günü Kampanyası

0
388

Sevgililer Günü’ne kadar elektronik, giyim, kozmetik, aksesuar, saat, optik ve kuyumculuk sektörlerinden farklı günlerde ve tek seferde yapılacak olan taksitli veya peşin 100 TL ve üzeri harcamalar için 10 TL ve toplamda 50 TL Paraf Para kazanabilirsiniz.

Kampanya 1 Şubat tarihinde başlamış olup sevgililer günü yani 14 Şubat 2017’ye kadar geçerlidir.

Kampanyadan Nasıl Yararlanırım?

Bu kampanyadan faydalanmak istiyorsanız öncelikle Paraf Kart sahibi olmanız gerekiyor. Herhangi bir harcama yapmadan evvel telefonunuzdan “SEVGİ” yazıp 3404 numarasına kısa mesaj göndermeniz gerekmektedir.

Gönderdiğiniz kısa mesajdan sonra Halkbank tarafından size gönderilecek kampanya onay mesajının ardından kampanyaya katılımınız başlamış olacaktır ve bu kampanyadan faydalanabileceksiniz.

Bu kampanyaya katılmak için kullanacağınız karta tanımlanmış olan cep telefonu numarası ile kısa mesaj göndereceğiniz cep telefon numarasının aynı olması gerektiğini unutmayınız! Yani farklı bir telefon üzerinden gönderdiğiniz sms ile faydalanamazsınız.

Turkcell, Vodafone, Türk Telekom operatörleri üzerinden göndereceğiniz sms’ler ücretsizdir.

Kampanya Sınırları Nelerdir?

Bu kampanya ile her bir müşterinin kazanabileceği toplam Paraf Para tutarı 50 TL ile sınırlandırılmıştır. Kampanyadan yararlanmak için farklı günlerde ve tek seferde kampanya kapsamında alışveriş yapmanız gerekmektedir.

Kampanyadan Kazanılan Paralar Ne Zamana Kadar Kullanılır?

Paraf Kart Sevgililer Günü Kampanyası ile kazanacağınız Paraf Paraları 24 Şubat 2017 tarihine kadar kullanmanız gerekmektedir. Bu tarihe kadar kullanılmayan Paraf Paralar 25 Şubat 2017 tarihinden itibaren geri döndürülemez bir şekilde kartınızdan çekilecektir. Paraf Paralarınızı transfer etmeniz kullanım olarak sayılmayacağı için bu tarihten sonra Paraf Paralarınız geri alınacaktır.

Son olarak şunu da belirtelim; ek kartlar, sanal kartlar ve Parafly bu kampanya kapsamına dahil değildir. Bununla birlikte Halkcardlar ve Business kartlar da bu kampanya kapsamında yer almamaktadır.

Yorum Yap