Paraf Sanal Kart ile Alışverişte 100 TL İndirim Kazanın!

0
308

Paraf kredi kartı sahipleri sanal kart yaratarak yapacakları ilk 100 TL ve üzeri e-ticaret alışverişinden sonra her 100 TL harcamada 10 TL olmak üzere toplamda 100 TL indirim fırsatından yararlanacak. Kampanya 3-31 Mart 2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanyaya katılmak amacıyla harcama yapmanda evvelce “ETİCARET” yazıp 3404 ‘e SMS gönderilmesi gerekmektedir.

Sanal kartı olmayan müşterilerimiz sanal kart oluşturduktan 1 gün sonra kampanyaya katılabilirler.

Aynı gün aynı sanal üye işyerinden oluşturulan alışverişlerden yalnızca bir tanesi kampanyaya dahil edilecektir.

Kampanyaya tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri peşin ve taksitli alışverişler dahildir.

Kampanya katılımı, belirti edilen kısa mesajın Halkbank sistemine ulaşmasından ve kart sahibine Halkbank doğrulusunda kayıt bulunduğu bilgisinin verilmesinden sonra sağlanır.

Kampanya katılım SMS’i bankada kayıtlı cep telefonu numarasından gönderilmelidir.

Katılım SMS’i bedava olup; kampanyaya katılabilmek amacıyla SMS’in Turkcell, Vodafone ya da Türk Telekom operatörleri üzerinden gönderilmesi gerekmektedir.

Kampanyaya yalnızca sanal kartlar ile yapılacak harcamalar dahil olup, sanal kart ile oluşturulan harcamalarda mükafat kazanılabilecek ve sanal kart dışındaki kartlar ile yapılacak harcamalar mükafat

kazanımına dahil edilmeyecek ve mükafat kazanamayacaktır.

Kampanyadan yalnızca Bireysel Paraf ya da Parafly’a bağlı sanal kartlar yararlanabilir. Paraf asıl/ek kartlar, Parafly asıl/ek kartlar faydalanamazlar.

Kampanyadan Business kartlar, HalkCardlar ya da bu kartlara bağlı sanal kartlar faydalanamazlar, Paraf ya da Parafly’a bağlı sanal kart dışında değişik bir sanal kart ile kampanyaya katılıp, mükafat kazanılması halinde kampanya sonucunda mükafat geri alınır.

Bir müşterinin Paraf ve Parafly kartları olması halinde her kartı amacıyla sanal kart üretemez, yalnızca bir adet sanal kart üretebilir ve yalnızca bu sanal kartı ile gerçekleştireceği alışverişeri kapsamında kampanyadan en çok 100 TL indirim kazanabilir.

Kazanılan indirim sanal kart bir asıl karta bağlı ise asıl kartın ekstresine, ek karta bağlı ise ek kartın bağlı bulunduğu asıl kartın ekstresine yansıtılır. Bir müşterinin asıl ve ek kartına bağlı değişik sanal kart oluşturması halinde asıl ve ek kartlara bağlı sanal kartlar amacıyla toplamda en çok 100 TL indirim kazanılabilir.

ParafPara kullanarak oluşturulan işlemler, iptal ve iade işlemleri kampanyaya dahil değildir.

Kampanyaya ödeme kuruluşlarından oluşturulan harcamalar dahil değildir. (6532 MCC kampanyaya dahil değildir.)

Sanal kart oluşturma ve güvenilir sanal kart tüketimi amacıyla yararlı bilgilere https://www.parafcard.com.tr/82-paraf_sanal alanından ulaşabilirsiniz.

Kampanyaya katılan bütün müşteriler bu koşulları okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

Yorum Yap