Paraf’ta Ramazan’a Özel 70 TL’ye Varan Paraf Para Hediye!

0
203

Paraf’ta Ramazan’a Özel 70 TL’ye Varan Paraf Para Hediye!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri dahilinde kampanya kapsamında belirtilmiş olan kredi ya da banka kartlarından birini kullanarak akaryakıt sektörü hariç olmak üzere yurt içinde yer alan tüm sektörlerden ve tüm banka POS cihazları üzerinden yapılacak olan her 100 TL ve üzeri işlemde 70 TL’ye varan %11 oranında Paraf Para kazanma fırsatı tamamen sizin elinizde olacaktır!

Kampanyaya Ne Zamana Kadar Katılabilirim?

Kampanyadan faydalanmak isteyen Paraf sahiplerinin 20 Mayıs ve 27 Haziran 2017 tarihleri arasında alışveriş yapması gerekir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin kampanya kapsamında alışveriş yapacakları kartın bağlı olduğu ve Halkbank sisteminde kayıtlı olan cep telefonu numarası üzerinden, kampanya kapsamında herhangi bir tutarda harcama yapmadan önce RAMAZAN yazdıktan sonra 3404 numarasına kısa mesaj göndermeleri gerekir. Kampanyaya katılmak için gönderilecek olan kısa mesajlar her ne kadar ücretsiz olsa da atılacak olan kısa mesajların Türk Telekom, Vodafone ya da Turkcell GSM operatörleri üzerinden gönderilmesi gerekir. Kampanyaya katılmak için gönderilecek olan kısa mesajların Halkbank sistemine ulaştıktan sonra kart sahibine Halkbank tarafından gönderilecek olan kayıt oldunuz bilgisinin verilmesinin ardından kampanyaya katılım gerçeklemiş olacaktır.

Kampanya kapsamında kazanılmış olan Paraf Para’lar harcama yapılan iş yeri tarafından POS cihazı üzerinden gün sonunda yapılacak olan işlemin ardından kazanım sağlanmış lan banka sistemine ulaştıktan bir gün sonra sistem tarafından otomatik bir şekilde kampanya kapsamında alışveriş yapılan kredi ya da banka kartına yüklenecektir.

Kazandığım Paraf Paralar Ne Zamana Kadar Geçerlidir?

Kampanya kapsamında kazanılmış olan Paraf Paraları 9 Temmuz 2017 tarihine dek kullanmanız gerekmekte olup bu tarihe dek kullanılmayan ve bu kampanyadan kazanılmış olan tüm Paraf Para’lar 10 Temmuz 2017 tarihinde kalıcı ve geri döndürülemez bir şekilde geri alınacaktır.

Diğer Bilgiler

Kampanya kart bazında değil müşteri bazında düzenlenmiş olduğu için her bir müşteri asıl ve ek kartları ile birlikte kampanya kapsamında en fazla 70 TL değerinde Paraf Para kazanabilecek ve kampanyadan en fazla bir kez faydalanabilecektir.

Aynı gün içerisinde aynı iş yeri üzerinden yapılacak olan ödemelerin yalnızca ilki kampanyaya dahil edilecektir.

Kira, eğitim ve aidat ödemeleri ile düzenli ödeme talimatları kampanyaya dahil edilmemiştir.

Bir kart ile kampanyaya katılacak olan tüm müşteriler aynı zamanda tüm kartları ile kampanyaya katılım göstermiş olurlar.

Ticari kartlar, Halkcard ve Business kartlar kampanyaya dahil edilmemiştir.

Paraf Para kullanılarak yapılacak olan işlemler kampanyaya dahil değildir.

Kampanya kapsamında yapılacak olan alışverişlerin iadesi ya da iptali gerçekleştirildiği takdirde Paraf Para kazanımı da gerçekleşmez.

Paraf Para transferleri kullanım olarak kabul edilmeyecek olup, transfer edilmiş olan Paraf Para’lar geri alınır.

Türkiye Halk Bankası kampanya ile ilgili olarak belirlemiş olduğu şartların tamamını ya da belirli bir bölümünü değişikliğe uğratma ya da önceden fiili bir şekilde haber verme gereği duymadan kampanyayı tamamen sona erdirme haklarını saklı tutar.

Yorum Yap