QNB Finansbank Gelir Belgesiz Kredi Faiz Oranları

0
175

Son dönemler de nakit probleminiz hızla artmaya mı başladı? Sizde zaman kaybetmeden QNB Finansbank kanalı ile gelir belgesiz kredi kullanabilirsiniz. Üstelik kefil bulmanıza ya da ipotek sunmanıza da gerek yok. Sadece kredi notunuzun düşük olmaması yeterli.

48 ay vade ve %1,20 faiz ile kredinizi kullanabilirsiniz. Belirttiğimiz faiz oranına bağlı kalarak 10 bin TL krediyi 36 aylık vade de alır iseniz taksitleriniz 357 TL olacaktır. Toplam geri ödemeniz ise 12 bin 965 TL olarak tablo da yerini alacaktır.

 

 

Finansbank gelir belgesiz kredi

Hemen size en yakın QNB Finansbank şubesine giderek gelir belgesiz kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Şubede sıra beklemek istemeyenler arasında iseniz de resmi internet adresinde yer alan form ile başvurunuzu yapabilirsiniz. Son olarak günün her saati aktif olarak hizmet veren telefon bankacılığı arayarak da işleminizi tamamlayabilirsiniz

Maddi sorunlarınızı gereksiz evrak kalabalığına bağlı olarak daha fazla ertelemeyin. Finansbank’ın ilgili fırsatı son bulmadan sizde paranızı alın ve ihtiyaçlarınızı karşılayın.   

Kaynak: gelir belgesiz kredi

Yorum Yap