RaiBlocks (Nano Coin) (XRB) Nedir ve Nasıl Alınır? Raiblocks (Nano) Binance’de!

RaiBlocks (XRB) Nedir ? RaiBlocks Nasıl Alınır? XRB fiyatı ve hangi borsada işlem gördüğü hakkında detaylı yazımızı aşağıdan okuyabilirsiniz.

0
960

Son dönemle en çok kazanç sağlayan alt coin‘lerden biri olan RaiBlocks dünyanın en büyük borsalarından biri olan Binance’de işlem görmeye başlayacak. Binance kendi sitesinde bugünkü (9 Ocak 2018) duyurusunda XRB ‘yi platforma ekleyeceklerini duyurdu. Bende son zamanların popüler kripto para birimi olan XRB’yi kısaca sizlere tanıtmak istedim. Bu arada sembolü benzer olduğu için XRB, XRP ile karıştırılmasın. XRB = Raiblocks – XRP – Ripple 🙂

Raiblocks (XRB) tokeni almak isteyenlerin ve bu piyasaya yeni girecek arkadaşlarımızın bilgilenmesini sağlamak amacıyla “Raiblocks (XRB) Nedir?” “Raiblocks Nasıl Alınır?” gibi en çok sorulan sorulara cevap verelim.

Raiblocks Yeni Adıyla Nano (XRB) Nedir? 

Raiblocks yeni adı Nano olmuştur. Simgesi XRB’dir.

Son zamanlarda, yüksek talep ve sınırlı ölçeklenebilirlik piyasada bulunan popüler kriptoparaların transfer süresini ve işlem ücretlerini arttırdı, bu da memnuniyetsiz bir deneyim kazanılmasına neden oldu. Sizleri RaiBlocks ile tanıştırıyoruz, herkesin hesabın kendine ait blockchain’i oldugu Blockchain teknolojisine sahip yeni bir kripto para ,neredeyse anında transfer hızı ve sınırsız ölçeklenebilirlik ile birlikte. Her kullanıcının kendine has blockchaini olması, kullanıcıları eş zamanlı olmaksızın ağın geri kalanı ile senkronize etmesini sağlamakta, buda hızlı transfer zamanları ve minimum maliyeti saglamaktadır. İşlemler para transfer miktarları yerine hesap bakiyelerini takip eder, bu da güvenlikten ödün vermeden yoğun veritabananı rahatlatır. Bugüne kadar, RaiBlocks ağı sadece 1.7 GBlık veri ile 4.2 milyon transfer yaptı. RaiBlock’ın işlem ücreti olmaması tüketiciler için onu birinci sınıf bir kripto para yapıyor.

Raiblocks (XRB) kendi sitesinden Türkçe olarak yayınladığı daha ayrıntılı pdf dosyasını aşağıdaki linkten okuyabilirsiniz

https://raiblocks.net/media/RaiBlocks_Whitepaper__Turkish.pdf

RaiBlocks 2.840 Kat Kazanç Getirdi!

XRB 2017’nin Mart ayında borsada işlem görmeye başladı ve ilk çıktığı zaman 0,009130 Dolar seviyesindeydi. Şuanda 26 Dolar! Tamı tamına 2.840 kat yükselmiş. İnsanın ağzı sulanmıyor değil.. İlk çıktığında 1.000 Dolarlık alsak şuanda 2.847.754 Dolar paramız olurdu. Yani milyoner olurduk. Ve ben burda bu yazıyı yazana kadar siteye bir kaç editör alır onlara yazdırırdım 🙂 Neyse hayallerimiz yeni çıkacak alt coin’lere kaldı yine.. Şaka bir yana böyle kısa sürede gerçekten ciddi bir kazanç!

RaiBlocks (XRB) Nasıl Alınır?

RaiBlocks’un işlem gördüğü borsalar;

Kucoin

BitGrail

Mercatox

RightBTC

Bit-Z

CoinFalcon

BitFlip

Mercatox

Binance ( ÇOK YAKINDA )

Eminim bunların çoğunu duymamışsınızdır. Çünkü işlem hacmi düşük borsalardır. Gelelim işin önemli kısmına. RaiBlocks yakın zamanda Binance’de işlem görmeye başlayacak! Yani şuanda dünyanın bir numaralı borsasında alım satım yapabileceğiz. Bu da RaiBlocks için artı bir prestij olacak ve tahminim fiyatı da katlayabilir! Kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak almayın bunu ama ben şahsen fiyatı 20 dolara düşerse bir miktar yatırım yapmayı planlıyorum.

Binance artık her zaman yeni üyelik kabul etmiyor fakat bazı zamanlar yeni kayıt bölümünü aktif ediyorlar. Sizde Binance’ye üye olmak istiyorsanız aşağıdaki referanslı linkimden üye olabilirsiniz. Eğer Register kısmı aktif değilse başka zaman ara ara tekrar deneyerek açık gördüğünüz an hemen üye olun.

Binance’ye Üye Olmak İçin Tıkla

Yorum Yap