Reklamtrk İle Para Kazanma! Kurulum Başı Yüksek Kazanç!

İndirme butonu reklamları olarak bilinen kurulum başına para veren siteler, download sitesi sahiplerinin en büyük kazanç kapısıdır.

8
1022

İndirme butonu reklamları olarak bilinen kurulum başına para veren siteler, download sitesi sahiplerinin en büyük kazanç kapısıdır. Bu yazımızda da kısaca hem yerli hem kaliteli olan reklamtrk sitesini inceleyeceğiz.

İlk başta sadece kurulum başına para kazandıran reklamtrk daha sonradan reklam kanallarını çeşitlendirerek popup reklam, satış başı kazanç, banner tıklama başı kazanç sağlayabileceğiniz reklam türlerini sistemine dahil etti. Her ne kadar bu tarz çeşitliliğe gitse de reklamtrk’ü kullanan çoğu kişi kurulum başı kazanç sağlamak için kullanıyor.

Reklamtrk Ne Kadar Para Kazandırıyor?

Lafı uzatmadan konumuzun önemli kısmına gelecek olursak, reklamtrk kurulum başına 0,30 TL vermektedir. Bu oran oldukça tatmin edicidir. Sitenize giren ziyaretçilerin günde 100 kurulum yaptığını düşünün 30 TL gelir elde edersiniz. Bu tahmini bir rakamdır. Tabii sizin sitenizin ziyaretçi sayısına, indirme butonlarını yerleştirdiğiniz yere ve stratejinize göre kurulum sayısı çok daha fazla da olabilir, daha az da olabilir. Ama deneyerek tecrübe edindiğimiz bir istatistik şu şekildedir; 5000 tekil hiti olan bir indirme sitesinden ortalama günlük 25-40 TL arası bir kazanç elde ettik.

Siteye aşağıdaki butona tıklayarak üye olabilirsiniz;

Hemen Kayıt Ol

Siteye üye olduktan sonra panelinizden Kurulum Başı Kazanç menüsünden beğendiğiniz bir indirme butonunun kodunu alıp sitenize ekleyebilir veya kendi oluşturduğunuz buton resmini yükleyerek özel buton oluşturabilirsiniz. Tavsiyemiz site temanıza uygun kendinize özel bir buton tasarlayıp eklemeniz yönünde olacaktır..

Reklamtrk Nasıl Ödeme Yapıyor?

Banka hesabınıza veya Webmoney hesabınıza ödeme yapmaktadır. Webmoney ile ödeme almak için kazançlarınız 15 TL ve üstü olmak zorundadır. Banka havalesi ile ödeme almak için ise kazancınız 100 TL ve üzeri olmak zorundadır. Bu rakamlar size yüksek gelmesin, eğer bir indirme siteniz var ise ve hiç indirme butonu reklamlarını denemediyseniz hemen üye olup para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Hemen Kayıt Ol

Size referans olabilmek ve sizi aydınlatmak adına bizzat tecrübe edindiğimiz istatistik görüntülerini aşağıda paylaşıyoruz. 

reklamtrk-kurulum-basi-kazanc

Ortalama 4 bin ile 6 bin tekil ziyaretçisi olan  sitemizden 5 ayda 10127 kurulum sağladık. Hesapladığınız zaman 3.000 TL gibi bir rakama tekabül ediyor. Bu rakam aslında az bile, neden diyecek olursanız bu 5 ay içerisinde bazen butonları siteden kaldırdık farklı reklam firmaları denedik, fakat bundan iyisini bulamayınca tekrardan reklamtrk’e devam ettik.

reklamtrk-kurulum

Panelinizden dakika dakika kurulumları takip edebilir, görebilirsiniz. Yukarıda paylaştığımız ekran görüntüsünde de görüldüğü gibi 0,30 TL kurulum başı kazanç hep sabittir. Aşağı asla düşmez. Hatta reklamtrk kampanyalar düzenleyerek ara sıra kurulum başı kazanç oranlarını yükseltmektedir.

Reklamtrk Ödeme Kanıtları

reklamtrk-odeme-kaniti odeme-kaniti-reklamtrk

odeme-kaniti

8 Yorum

  1. Reklamtrk şuan Türk reklamverenlerin arasında gerçekten en iyisi, uzun zamandır kullanıyorum hiçbir sıkıntı yaşamadım,destek olarakta süper, skype’den ne sordumsa cevapladılar sağolsunlar.

  2. Kesinlikle bu firmayla çalışmalısınız. Yabancı sitelere boşuna paranızı kaptırmayın. Zaten paypal kapandı webmasterler için ödeme sıkıntıları başladı. Türk reklamveren ile çalışmak daha avantajlı oldu..

  3. hayır +18 reklam veren ve yayıncı kabul etmiyorlar 4 tane reklam türü var tüm reklam seçeneklerini tek bir yerden kazanıyorum oradan 5 lira buradan 10 lira toplamıyorum hepsi reklamtrk den geliyor

  4. Merhaba benim bi kaç sorum olucak. Mediaget firmasının reklamını kullanıyorum. Günlük 150-200 arası tıklanma gözüküyor fakat kazanç 1-2 tl arası.

    İkinci sorum reklamtrk firmasının reklamları tıklanırlar program mı indiriyor yoksa mobil ödemeye mi yönlendiriyor

    • Reklamtrk kurulum başı kazanç sisteminde, kullanıcılar indir butonuna tıklayınca otomatikmen exe. uzantılı dosya iner ve kullanıcı bu exe uzantılı dosyayı çalıştırdığında kurulum sağlanmış olur. Bu şekilde kazanç hesabınıza yansır.

Yorum Yap