Ripple Fiyat Tahmini Güncellendi: 2018 Ripple Fiyat Tahmini 10 Dolar

1
2641

Ripple, son ayda kripto paralar arasında en çok alınıp satılan ve en çok merak edilip araştırılan 2. büyük coin oldu. Bunun da sebebi aniden yükselişe geçmesi ve iki hafta içinde 9 katına çıkmasıydı. Aylardır yatay seyreden Ripple‘nin bu ani patlaması bir çok büyük internet sitesine ve haber kanallarına konu oldu. Öyle ki; The Guardian , The Wall Street Journal , Fortune , Forbes , Quartz ve Yahoo!’ gibi en büyük medya kuruluşlarında bile yer buldu. Bunun yanı sıra Ripple şirketinin CEO’su, geçen hafta Bloomberg’de iki kez röportaj yaptı.

Bundan 3 hafta önce Ripple Neden Fazla Yükselemiyor? 2018 Ripple Fiyat Tahmini 2$ başlıklı yazıyı kaleme almıştık. O tarihte Ripple 0,27 dolar seviyesindeyken 2017 yıl sonu hedefi 1 dolar ve 2018 ripple fiyat tahmini 2 dolardı. Fakat bu ani patlamanın ardından 2018 yılına bile girmeden Ripple 2,5 dolar seviyesine geldi. 

Ripple Fiyat tahmini 2018 yılı için 10 dolar olarak revize edilmesinin sebeplerinden başlıcaları; işlem hacmindeki büyük artış, daha fazla bilinirlik (tv,internet vs. sayesinde) ve global bankalar ile yapılan anlaşmalar diyebiliriz.

Yatırımcılar Ripple‘nin Coinbase’ye eklenmesi için kampanyalar düzenledikleri, dilekçe verdikleri de bir gerçek. Eğer Rippe Coinbase’ye eklenirse işlem hacminde tekrar bir patlama görülebilir ve Ripple fiyatı aniden yukarı çıkabilir. Litecoin Coinbase’ye eklendiği zamanda 1 haftada Litecoin fiyatı iki katına çıkmıştı. Ripple‘nin henüz Coinbase’ye eklenmediği halde bile bu kadar çok yükselmesi Ripple’ye olan ilginin ve güvenin bir göstergesi diyebiliriz.

Ripple Fiyat Tahmini 2018

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi bazı önemli gelişmelerin de gerçekleşmesi durumunda eğer ki kripto para piyasası 1 trilyon doları da aşarsa Ripple fiyatının 10 dolar seviyesine gelmesi olasıdır.

Her ne kadar güvenilir ve istikrarlı bir grafiği olsa da kripto paralar spekülasyonlarla yönetildiği gerçeğini değiştirmez. Bu sebeple burada yazanlar kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Her birey kendi düşüncesi ve iradesi ile yatırım yapmakla mükelleftir.

Kaynak link

 

1 yorum

Yorum Yap