Ripple (XRP) 2017 Yıl Sonu Tahmini 1 Dolar, 2018 Tahmini 2 Dolar!

0
2225

Ripple, geçen haftaki ani yükselişin ardından bu hafta 0,70 dolar civarından işleme başladı ve 24 saatlik işlem hacmi 1 milyar dolara geriledi. Fakat bu rakam bile aslında oldukça iyi.

Yüksek ticaret hacimleri genellikle artan fiyatlarla ilişkilendirilir veya en azından bizim kripto pazarlarımızın gözlemi budur. Aradığımız ölçümlerden biri ve inan bana okuyucularımıza son derece iyi hizmet veriyor.

Örneğin, XRP 0.20 dolara azalıyordu, yatırımcıların hacim artışına dikkat etmelerini öneriyorduk. Bunlar, para için önemli bir sinyal olduğunu söyledik.

Ayrıca, Ripple‘nin 55 milyar XRP‘yi kilitlediğini, American Express Company (NYSE: AXP) için bir ödeme koridoru açtığını ve Singapur ve Hindistan’da ofis açtığını belirttik.

O zamanlar oldu, sizce ne düşünüyorsunuz? Fiyatlar beş günde 0.24 dolardan 0.86 dolara yükseldi.

Hafta sonu küçük bir düzeltme yaşandı. Bununla birlikte, dün neredeyse bir haftada ilk kez ticaret hacminin 1.0 milyar doları aştığını belirtti. Yatırımcılar sadece 805.2 milyon XRP‘yi takas ettiler.

XRP – Ripple Fiyat Grafiği

Ne anlama geliyor? Fiyatlar düşecek mi?

Rahatlayın. Durum o kadar da korkunç değil. Bu tek bir veri noktasıydı ve tek bir veri noktası bir eğilim oluşturmamaktadır.

Ayrıca, ticaret hacmindeki 24 saatlik gösterge, yazım anında 1,12 milyar dolara yükseldi. Panik yapılacak bir durum yok.

Ayrıca, XRP fiyatlarının hafta sonu boyunca 0,70 doları aştığına da cesaret verici oldu. Bu, düşen hacimlerin toprak kaymasına neden olmadığı, bunun yerine küçük adımlarla ilerlediği anlamına gelir.

Milyonlarca kâr elde eden birkaç “balina” ya da kazançlarının küçük bir bölümünü çıkaran perakende yatırımcılara benzemekle.

Ripple Kaç Dolar Olur? XRP 2018 Tahmini

Yılın bitiminden önce XRP’nin 1,00 doları bulabileceğine inanmaya devam ediyoruz. Bu arada, 2018 için 2,00 ABD Doları Ripple fiyat tahmini de öngörüldüğünü belirtelim.

Burada yazanlar kesinlikle yatırım tavsiyesi değil, kişisel-teknik analiz öngörüleridir. Sizler sadece kendi iradeniz ve kararlarınız ile alım satım işlemlerini yapmakla mükellefsiniz.

Ripple almak için parafikir olarak güvendiğimiz ve buradaki yazımızda incelemesini yaptığımız Binance borsasına üye olabilirsiniz.

Yeni yazımıza göz atınız; Ripple Fiyat Tahmini Güncellendi: 2018 Ripple Fiyat Tahmini 10 Dolar

Yorum Yap