Satış Ortaklığı Yaparak Paza Kazanmak

Satış ortaklığı ile belli oranlarda komisyon alarak sadece internetten oturduğunuz yerden para kazanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bir marka veya satış ortaklığı veren bir firma veya kişi ile anlaşıp, iyi bir pazarlamacı olmak..

0
480

Satış ortaklığı günümüzde pek çok ilgilenilmediğinden dolayı çok duyulmamaktadır. Fakat bu sistem ile genelde boş vakti olan öğrenciler veya ek gelir elde etmek isteyen herhangi birey para kazanabilir. Satış ortaklığı, herhangi bir ürünün satışına aracılık ederek satış başına belirli oranlarda komisyon alarak kazanç getirir.

Satış ortaklığı yapmak isteyenler belirtilen sitelerden veya başka satış ortaklığı veren sitelerden veya kişilerden iş alabilir ve anlaşılan komisyon oranlarında para kazanabilir. Webdenal, trendyol.com, tatilbudur.com, kitapyurdu.com, kaave.com, araba.com,  natro.com, hostbul.com, fotograf.com, Hepsiburada.com ve gittigidiyor gibi sitelerden satış ortaklığı yapabilir ve satış başına komisyon alabilirsiniz. Bunlar en çok ziyaretçiye sahip ve en çok satış gerçekleştiren sitelerdir.

Satış ortaklığı ile ne kadar para kazanabilirim?

Satış ortaklığı veren e-ticaret siteleri genelde %5 ila %20 arasında değişken komisyonlar vermektedir. Yüksek kazanç sağlamak istiyorsanız daha pahalı ürünlerin satış ortaklığını yapmaya yönelebilirsiniz. Örneğin bu; laptop, telefon hatta araba olabilir.

Kendinize bir websitesi bile kurabilirsiniz. Böylece  siteniz üzerinden direk satıcıymış gibi kendi ürünlerinizi pazarlıyormuş gibi daha kolay satış yapabilir ve para kazanabilirsiniz.

Yorum Yap