Sharp Servis

0
75

Sharp marka televizyonlar, evlerde özellikle akşam eğlencelerinin bir numarası olarak görülmektedir. Ailecek izlenen programlar ve diziler, kişilere büyük keyif vermektedir. Ancak yaşanan televizyon arızaları bu eğlenceyi baltalamaktadır. Bu nedenle Sarp Servis televizyon arızaları konusunda İstanbul içinde profesyonel hizmet vermektedir. Yaşanan arızanın en kısa sürede çözülmesi ve müşterilerin evlerinde yine mutlu ve keyifli vakitler geçirmesi için en hızlı hizmet verilmektedir.

Sharp Televizyon Servisi

Sharp Servis televizyon arızaları konusunda tamirden önce arıza tespiti yapmaktadır. Arızaya neden olan kısım tespit edildikten sonra bu kısımda oluşan arıza giderilmektedir. Eğer parça değişimi gerekiyorsa hem işçilik hem de yedek parça değişimi için Sharp Servis en az 1 yıllık garanti vermektedir. Parça değişimi için öncelikle yedek parçanın getirtilmesi gerekiyorsa bu durumda tamir süresi uzamaktadır. Ancak sonucunda profesyonel ve titiz bir çalışmayla televizyonların eski işlerliğine dönmesi sağlanmaktadır.

Sharp Servis İletişim

Sharp marka televizyonlarda yaşanan sorunlar için öncelikle araması gereken telefon numarası 444 78 56 olarak ifade edilmektedir. Sharp servis müşteri hizmetleri numarası olan bu telefon aracılığıyla müşteriler yaşadıkları sorunu bildirebilir ve yardım talep edebilirler.

Böylece arama kaydından yola çıkarak ekiplere sorun hakkında bilgi verilmektedir. Ayrıca arama sırasına uygun olarak ekiplerin adreslere yönlendirilmesi sağlanmaktadır. Yaşanan sorunun ilgili adreste öncelikle yerinde çözülmesi için uğraşılmaktadır. Ancak bu mümkün değilse televizyonun servise alınarak burada kapsamlı olarak incelenmesi gerekmektedir.

Website: http://www.sharpservis.co

Yorum Yap