Taksitli Alışverişlerinizde 50 TL’ye varan Paraf Para Kampanyası!

0
190

“Taksitli Harcamalarınıza 50 TL’ye varan Paraf Para Hediye!” kampanyasıyla kampanya tarihleri içerisinde yapmış olduğunuz yurt içi alışverişlerde Paraf POS ile tek seferde gerçekleştireceğiniz 150 TL veya üzeri her taksitli işlem için 10 TL tutarında Paraf Para kazanma şansına sahip olursunuz. Aynı şekilde her 150 TL ve üzeri alışverişte toplamda 50 TL ye kadar Paraf Para kazanırsınız.

Kampanya Ne Zamana Kadar Geçerlidir?

“Taksitli Harcamalarınıza 50 TL’ye varan Paraf Para Hediye!” kampanyasından yararlanmak isteyenlerin 15 Şubat ve 28 Şubat 2017 tarihleri arasında Paraf POS kullanarak yurt içinde taksitli alışveriş yapması gerekmektedir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılım sağlamak isteyen kişilerin ilk harcamalarını yapmadan önce “TAKSIT” yazıp 3404 numarasına yollamaları gerekmektedir. Kampanyaya katılım ise bu kısa mesajın Halkbank sistemine ulaşmasının ardından, kart sahibine Halkbank tarafından gönderilecek olan kayıt olduğuna dair bilginin gelmesiyle başlar.

Ayrıca bu mesajı Halkbank sisteminde kayıtlı olan cep telefonu numarasından göndermeniz gerekmektedir. Her ne kadar katılım ücretsiz olsa da gönderilecek olan kısa mesajların Turk Telekom, Vodafone ya da Turkcell operatörleri üzerinden gönderilmesi gerekir.

Kazanılan Paraf Para’lar Ne Zamana Kadar Kullanılmalı?

Kampanya kapsamında kazanmış olduğunuz Paraf Para’ları 10 Mart 2017 tarihine kadar kullanmanız gerekmekte. Bu tarihe kadar kullanılmayan Paraf Para’lar kartınızdan kalıcı ve geri döndürülemez bir şekilde silinecektir.

Bu kampanya ile toplamda 50 TL üzerinde Paraf Para kazanılamaz. Kampanya kurallarını Türkiye Halk Bankası hiçbir sebep belirtmeden değiştirme, kampanyayı durdurabilme hakkını saklı tutar. Ayrıntılı bilgi için paraf kart resmi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Yap