TC No ile Kredi Notu Nasıl Öğrenilir?

0
183

Artık T.C no ile kredi notu öğrenme prosedürü gerçekleştirme mümkün. Daha önceleri yalnızca bankaların bilebileceği bu kredi notu bundan sonra tüketicide öğrenebiliyor. Findex platformunun sağladığı bu imkân yardımıyla bundan sonra herkes kredi notu sorgulama yapabiliyor.. Öyle ki; bankalar amacıyla kredi notu gerektiğince mühim olup, kredi ya da kredi kartı hizmetleri amacıyla bu nota bakılıyor. Eğer bireyin kredi notu düşükse banka şahsa istediği hizmeti maalesef vermiyor. Bu yüzden banka ile alışverişlerde her vakit dürüst ve itimat edilir olmak en iyisi olacaktır. Son vakitlerde kredi notunu öğrenmek isteyenler Findex platformuna akın ediyor. Ayrıca, kredi notunu öğrenmek isteyen tüketicilere bankalar da imkân sağlıyor. Her iki yolla da belli bir ücret ödedikten sonra kredi notunu öğrenmek mümkün.

Findeks Kredi Notunu TC No ile Öğrenme

Eğer siz de kredi notunuzu öğrenmek istiyorsanız ilk olarak Findex sayfasına üye olmanız gerekiyor. Üye olduktan sonra yalnızca 4 TL ödeyerek T.C no ile kredi notu sogulama yapabilirsiniz. Üstelik şayet dilerseniz Findex sayfasında size bir öneride sunuluyor. Dilerseniz aylık ödeme yaparak kredi notunuzun derli toplu bir şekilde gelmesini de sağlayabilirsiniz.

Bunun dışında, Findex haricinde bankalar aracılığı ile de kredi notunuzu sorgulayabilirsiniz. Çalıştığınız bankanın internet şubesi aracılığı ile yine belli bir ücret ödeyerek kredi notu sorgulama yapabilirsiniz.

Yorum Yap