Teb Bonus Card’la Taksitli Alışverişlere 50 TL’ye Varan Bonus!

“Teb Bonus Card’la Taksitli Alışverişlere 50 TL’ye Varan Bonus!” kampanyası fırsatını kaçırmayın..

0
170

“Teb Bonus Card’la Taksitli Alışverişlere 50 TL’ye Varan Bonus!” kampanyası ile beraber ve kampanya tarihleri içersinde TEB Bonus Card ile değişik zamanlarda gerçekleştireceğiniz 100 TL ve üzeri en az 6 taksitli alış verişlerinizde 10 TL değerinde Bonus kazanma fırsatını yakalarsınız! Üstelik bu kampanya kapsamında toplamda 50 TL değerinde Bonus kazanma fırsatı sizin elinizde!

Kampanya Ne Zamana Kadar Geçerlidir?

“Teb Bonus Card’la Taksitli Alışverişlere 50 TL’ye Varan Bonus!” kampanyasına katılmak isteyen bireylerin 8 Şubat ve 28 Şubat tarihleri amacıyla TEB Bonus Card’ını kullanarak en az 6 taksit ile 100 TL ve üzeri alış veriş yapması gerekmektedir.

Bu Kampanyaya Katılım Nasıl Sağlanır?

Bu kampanyaya katılmak isteyen bireylerin ilk harcamalarını gerçekleştirmeden evvelce “TAKSITIM” yazdıktan sonra 4616 numarasına kısa mesaj göndermeleri gerekmektedir. Gönderilecek olan bu kısa mesajların Türkiye Ekonomi Bankası sisteminde kayıtlı olan cep telefonu numarası üzerinden gönderilmesi gerekmektedir.

Ayrıca bu kampanya kapsamında gönderilecek olan kısa mesajlar amacıyla her GSM operatörü amacıyla belirlenmiş olan ücret katma değer vergisi ile özel etkileşim vergisi de dahil olmak üzere 0,65 TL olarak belirlenmiştir.

Kazandığım Bonus’lar Kartıma Ne Zaman Yüklenir?

Bu kampanya kapsamında kazanacağınız Bonus’lar 14 Mart 2017 tarihinde kartınıza yüklenecektir.

Kazandığım Bonus’ları Ne Zamana Kadar Kullanma Hakkım Var?

Kampanya kapsamında kazanmış bulunduğunuz Bonus’ları 27 Mart 2017 tarihine dek kullanabilirsiniz. Bu güne dek kullanılmayan Bonus’lar 28 Mart 2017 tarihinde kalıcı ve geri döndürülemez bir şekilde kartınızdan silinir.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Bu kampanya kart bazında değil müşteri bazında yapılmış bir kampanyadır. Bu amaçla de tek bir şahıs bu kampanyadan en çok 50 TL değerinde Bonus kazanabilecektir.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Kampanya kapsamında yapılacak olan 100 TL ve üzeri alış verişlerin en az altı taksitle yapılması durumunda Bonus kazanmanız olası olacaktır.

Bu kampanyaya ticari kartlar ve yalın kartlar dahil edilmemiştir. Bununla beraber ek kartları kullanarak da kampanyadan faydalanmanız olası olmayacaktır.

Bu kampanya kapsamında prosedür esnasında POS cihazı üzerinden yapılacak olan taksit prosedürleri kampanyaya dahil edilmiştir. Ancak prosedürin ardından yapılan taksitlendirme prosedürleri kampanyaya dahil edilmemiştir.

Türkiye Ekonomi Bankası eskiden haber verme gereği duymadan bu kampanyayı tamamiyle durdurma ya da bu kampanya ile alakalı belirlemiş bulunduğu koşulların bir kısmını ya da tamamını değiştirme haklarını gizli tutmaktadır.

CEVAP VER