Vakıfbanktan Ev Eşyası Alışverişinize 30 TL World Puan!

0
84

“Vakıfbanktan Ev Eşyası Alışverişinize 30 TL World Puan!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri dahilinde kampanya kapsamında belirtilmiş olan kartlarından birini kullanarak beyaz eşya, mobilya, kristal eşya, züccaciye, ev mefruşat ve gereçler, muhtelif ev mefruşat eşyaları, perde ve pencere kaplama ve döşeme, ısıtma ve soğutma, mobilya ve yapı dekorasyon ev tekstili, dayanıklı tüketim malları ve büro ve ticari mobilya sektörlerinden tek seferde yapılacak olan 1.500 TL ve üzeri taksitli ya da peşin alışverişlerinizde 30 TL değerinde World Puan kazanma fırsatını elde etmiş olursunuz!

Kampanyaya katılmak isteyen kişilerin 18 Temmuz ve 31 Temmuz 2017 tarihleri arasında alışveriş yapması gerekir.

Kampanyaya Katılım Nasıl Sağlanır?

Kampanyadan faydalanmak isteyenler kampanya kapsamında bir miktarda harcama yapmadan önce EV yazdıktan sonra bir boşluk bırakarak kampanya kapsamında kullanacakları kredi kartına ait numaranın son 6 hanesini 6635’e mesaj olarak göndermesi gerekiyor. Gönderilecek olan bu kısa mesajın Vakıfbank sistemine ulaşmasının ardından alışveriş yapmanız mümkün olur. Bununla birlikte kampanya kapsamında gönderilecek olan kısa mesajlar için kullanılmakta olan GSM operatörü tarafından belirlenmiş olan kısa mesaj tarifesine göre 1 adet kısa mesaj ile ücretlendirilirsiniz.

Kampanya koşullarını yerine getirerek kazanmış olduğunuz World Puan’lar kampanya kapsamında en son alışveriş yapılmış olunan ve kullanıma açık olan bireysel kredi kartına 15 Ağustos 2017 tarihine kadar yüklenir.

Kazanılan Puan’lar Ne Zamana Kadar Kullanılabilir?

Kampanya kapsamında kazanılmış olan World Puan’ları 24 Ağustos 2017 tarihine kadar kullanmanız gerekmekte olup bu tarihe kadar kullanılmamış olan tüm World Puan’lar 24 Ağustos 2017 tarihinden itibaren kalıcı ve geri döndürülemez bir şekilde kartınızdan tamamen geri alınır.

Kampanyanın Geçerli Olduğu Alanlar Nelerdir?

Kampanyaya beyaz eşya, mobilya, kristal eşya, züccaciye, ev mefruşat ve gereçler, muhtelif ev mefruşat eşyaları, perde ve pencere kaplama ve döşeme, ısıtma ve soğutma, mobilya ve yapı dekorasyon ev tekstili, dayanıklı tüketim malları ve büro ve ticari mobilya sektörlerinden yapılacak olan alışverişler dahil edilmiştir.

Diğer Detaylı Bilgiler

Kampanya kapsamında ek kart kullanılarak yapılacak olan tüm alışveriş işlemleri asıl kartın hamiline yazılır.

Ticari kartlar ve Bankomat kartlar kullanılarak yapılacak olan alışveriş işlemleri kampanyaya dahil değildir.

Nakit çekim işlemleri, internet üzerinden yapılacak olan alışverişler ve mail order işlemleri kampanyaya dahil edilmemiştir.

Kampanyaya World Puan kullanılarak yapılacak olan işlemler dahil edilmemiştir.

Kampanyaya peşin ve taksitli alışveriş işlemleri dahil edilmiştir.

Kampanya kapsamında yapılacak olan alışverişlerin iadesinin ya da iptalinin gerçekleşmesi halinde World Puan kazanımı da iptal olur.

Tercih Kart kullanarak kampanyaya dahil olmak isteyen kişilerin katılım bedeli olarak 4.99 TL ödemesi gerekir.

Vakıfbank önceden fiili bir şekilde haber verme gereği duymadan kampanya ile ilgili olarak belirlenmiş olan şartların tamamını ya da belirli bir bölümünü değişikliğe uğratma ya da kampanyayı tamamen sona erdirme gibi haklarını saklı tutar.

CEVAP VER