Vodafone Red Business’ lılara OPET’ ten Akaryakıtta 50 TL İndirim!

Vodafone Red Business abonesi olanlara Opet’ ten tek seferde yapacakları 150 liralık yakıt alışverişinde 50 lira indirim kampanyası.

0
177

Vodafone Red Business abonesiyseniz Opet’ ten tek seferde yapacağınız 150 liralık yakıt alışverişinizde 50 lira indirim fırsatı kazanabilirsiniz.

8 Şubat – 8 Mayıs 2017 tarihleri arasında Vodafone Red Busines abonesiyseniz bu kampanyadan faydalanabilirsiniz. Bu Kampanya kapsamında yüklenen 50 lira indirimi 8 Haziran 2017 tarihine kadar kullanabilirsiniz.

Kampanyaya Nasıl Katılım Sağlanır?

OPET’ ten akaryakıtta 50 lira indirim fırsatından yararlanabilmek amacıyla Vodafone Red Business abonelerinin Avantaj Cepte programında yer alan “Opet’ ten 50 TL’ lik akaryakıt indirimi” kampanya sayfasından “Fırsatı Kullan” alternatifi ile kampanya amacıyla şifrelerini alabilirler. Avantaj Cepte programı üzerinden alınan şifrenin de OPET yazıp bir boşluk bırakarak kampanya şifresinin yazılması gerekir. Bu mesajı 6738′ e göndererek kampanyadan yararlanabilirsiniz. Kısa mesaj ile kampanyaya katılan bireylerin cep telefonuna 50 lira değerinde yakıt puanı yüklenmektedir.

Şartlar Nedir?

Kampanya kapsamında alınan şifre 1 defa kullanılabilmektedir.
Bir müşteri numarası ile sadece 1 şifre aktive edilmektedir.
Kampanyaya katılım 2500 adet ile de sınırlıdır.
Kampanya diğer bir kampanya ile birleştirilemez.
Kampanya yalnıza kredi kartı ya da nakit alımlarda geçerli olmaktadır.
Opet’ teki puanlar istasyonda görevli olan şahsa cep telefonu numarası söylenerek cepten tarife programı üzerinden harcanmaktadır. Kampanya dahilinde farklılık yapma hakkı Vodafone’ da gizlidır. Opet ve Vodafone kampanyayı durdurma, sona erdirme ve farklılık hakkını gizli tutar.

 

CEVAP VER