Yapı Kredi Cüzdan Dominik Seyahati Fırsatı!

0
223

Yapı Kredi Cüzdan programı kullanıcıları görkemli bir seyahat kazanma talihi yakalıyor. Cüzdan programı üzerinden çekilişe katılarak Dominik seyahati kazanan talihli 3 çiftten biri olabilirsiniz. Kampanya 5 Mart 2017 tarihine kadar geçerli olacaktır.

Kampanya ile ilgili Ayrıntılar

Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 14.02.2017 tarih ve 58259698-255.01.02/342-1164 sayılı izni ile 22.02.2017 (saat: 00:01) – 05.03.2017 (saat: 23:59) tarihleri arasında Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. doğrulusunda düzenlenmektedir.
Kampanya tarihleri arasında World kampanyalarını, son alışverişlerini, kredi kartı limit, puan ve borç hallerinı takip edebildikleri, Yapı Kredi Cüzdan programını akıllı telefonlarına ve tabletlerine program marketlerinden bedava olarak indirerek, programya TC. Kimlik No / Kullanıcı Kodu ve şifreyle giriş yapan ve kampanyalar bölümündeki Bana Özel alanından katıl butonuna tıklayarak kampanyaya katılan Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. bireysel kredi kartı müşterilerine bir çekiliş hakkı verilecektir.

Çekiliş, 10.03.2017 saat 12:00’de, TSM Danışmanlık Organizasyon ve Pazarlama A.Ş. Levazım Mh. Korukent Sitesi D Blok Zemin Kat Levent / İstanbul adresinde halka açık şekilde yapılacaktır.
Yapılacak olan çekilişte; 3 şahsa Dominic Seyahati : 20 Nisan – 05 Mayıs 2017 tarihleri arasında, çift şahıslik 7 gece 8 gün, Air France havayolları ile ekonomik İstanbul – Dominic – İstanbul gidiş-dönüş uçak bileti, 4 yıldızlı Hotel Aliseı otelde çift şahıslik konaklama.
Dominic içersindeki bütün transferler ve rehberlik hizmeti dahildir. Seyahat İstanbul’da başlar, İstanbul’da biter.
İkamet edilen şehirden İstanbul’a gidiş-dönüş ulaşım, pasaport ve harç giderleri, vatandışı çıkış harcı, vatan dışı çıkış fonu, havaalanı vergileri, vize ücretleri, şahıssel harcamalar, vize ve pasaport alma sorumluluğu talihliye aittir. (Birim fiyat: 23.600 TL) armağan edilecektir.
Seyahat ikramiyesi talihli ile beraber çift şahısliktir.
Seyahat ikramiyesi devredilemez, nakde çevrilemez ve talihli dışında diğer biri doğrulusunda kullanılamaz.
Mevcutta Yapı Kredi Cüzdan programını indirmiş olan Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. bireysel kredi kartı sahipleri de kampanyaya katılabilir.
Kampanya, Yapı ve Kredi Bankası bireysel kredi kartı sahiplerine yöneliktir. Yapı Kredi Cüzdan programını indirerek kampanyaya katılım bedavadir.
Kampanyaya katılım bir çekiliş hakkı ile sınırlıdır.
Bir şahıs birden çok ikramiye kazanamaz.
Çekiliş listesinin oluşturulacağı tarih itibariyle ödeme gecikmesi olmayan, kanuni takipte olmayan, Yapı Kredi bireysel kredi kartlarından en az bir tanesinin açık olan ve kampanya katılım koşullarını yerine getiren müşteriler listede yer alacaktır.
Müşteri talebi ile ya da banka doğrulusunda kapatılmış kartlar kampanyaya dahil değildir (Kartların geçici bloke/kapama halleri hariçtir) ve listede yer almayacaktır.
Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres verileri eksik ya da bilinmiyor ise gazetede oluşturulan ilan tebliğ amacıyla yeterli olacaktır.
Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. ve TSM Danışmanlık Org. ve Paz. A.Ş. çalışanları ile 18 yaşından ufak olanlar düzenlenen piyango ve çekilişlere katılamazlar, katılmış olsalar dahi ikramiye kazanmaları durumunda bu ikramiyeler verilmez.
İkramiyeye husus olan eşya ve/ya da hizmetin bedeli içersinde tespit edilen KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer meşru yükümlülükler talihliler doğrulusunda ödenir.
Asil ve yedek talihliler 14.03.2017 tarihinde Posta Gazetesi’nde ilan edilecektir.
İkramiye kazanan asil talihlilerin 29.03.2017, yedek talihlilerin ise 13.04.2017 tarihine kadar müracaat yapmaları gerekmektedir.
Asil ve yedek talihlilere iadeli taahhütlü posta kanalıyla tebligat yapılacaktır.
Bu hususlar, piyango ile alakalı bütün duyuru ve basılı materyallerde yer alacaktır.
Piyango amacıyla alakalı mevzuat uyarınca diğer kurum ve kuruluşlardan izin alınması gerekmemektedir.

CEVAP VER