Zengin Otobüs Oyunu İle İnternetten Para Kazanmak!

0
428

İnternetten para kazanmak için bir çok farklı konulara değindik, bunlar genelde makale yazarak para kazanmak, video çekerek para kazanmak, websitesi açarak para kazanmak vb konular üzerineydi. Bazı oyunlardan para kazanma konularına da değindik tabi. Bu yazımızda da Zengin Otobüs oyunu ile nasıl para kazanılacağını size anlatacağız. Bu oyunda amaç otobüs satın alarak bu otobüs biletlerini yolculara satıp para kazanmaktır. Ne kadar çok otobüs satın alırsanız o kadar çok bilet satıp para kazanabileceksiniz.

Öncelikle zengin otobüs oyununu oynamak için www.zenginotobus.com/ adresine giderek siteye üye olunuz. Siteye üye olduktan sonra size 1 adet ücretsiz olarak saat başı 1 yolcu götürebilen bir otobüs almanız amacıyla 2 TL bonus veriyor. Bu 2 TL ile oyunun menüsünden ” oyun işlemleri” sekmesine tıkladıktan sonra, ” Galeri ” sekmesine tıklıyoruz ve buradan otobüsümüzü alıyoruz. Artık günde 24 yolcu götüren bir otobüsümüz mevcut. Bu yolcular bizim para kazanmamızı sağlayacak unsur. Ne kadar çok yolcu götürürsek o kadar çok para kazanırız. Yolcularımızı artırmanın yolu da yeni otobüsler almaktır. Ne kadar çok otobüs alırsanız o kadar çok yolcunuz artar ve o kadar çok para kazanırsınız.

Otobüsümüzü aldıktan sonra yapmamız gereken günde bir defa oyuna girerek menüden ” oyun işlemleri “sekmesine tıkladıktan sonra açılan “biletleri topla-sat” sekmesine tıklayarak karşımıza gelen sayfada “Topla” ve “Biletleri Dönüştür” isminde 2 adet buton bulunuyor. Buradan evvelce biletlerimizi topluyoruz sonra biletleri dönüştüre tıklayarak para kazanmış oluyoruz. Oyun bu kadar basit ve ciddi anlamda çok yüksek gelirler elde edebilirsiniz.

Zengin Otobüs Bonuslar:

Zengin otobüs oyununda günlük giriş yaparak menüden bonus sekmesine tıklayarak 24 saatte 1 defa olmak üzere size 1 TL ücretsiz para veriyor. Yani oyuna her gün giriş yaparak dahi 1 TL kazanabilir ve böylelikle yeni otobüsler alarak çok daha çok para kazanabilirsiniz.

Zengin Otobüs Para Birimleri:

Zengin otobüs oyununda 2 adet para birimi vardır. Bunlar ” Yatırım Hesabı ” ve ” Çekim Hesabı ” Olarak adlandırılır. Yatırım hesabı oyun parası ve oyunda yeni otobüsler almamızı gerçekleştiren paraların durduğu bölümdür. Çekim hesabı ise kazandığımız gerçek paraların durduğu bölümdür. Yani oyundan gerçek para çekmek istiyorsanız evvelce yatırım hesabınızdaki paralar ile otobüsler alıp, buradan kazandığınız ile çekim hesabınızdaki paranızı arttırarak yüksek gelirler elde edebilirsiniz.

Ödeme Limiti ve Ödeme Yöntemleri 

Siteden para çekmek için çekim hesabınızda en az 5 TL olması gerekmektedir. 5 TL olmayan üyeler bu limite gelmeden para çekimi yapamazlar. Ödeme yöntemleri ise banka havalesi 10 TL ve Papara 5 TL olarak belirlenmiştir.

Yorum Yap